RUMBA

Labai ankstyva veislė,sunoksta 2 dienom anksčiau už „Honeoye“ veislės braškes. Kereliai vešlūs, tamsiais, negausiais lapais. Žiedai ant ilgų žiedkočių po 5-6 žiedus. Uogos labai gero skonio ir puikios prekinės išvaizdos, transportabilios. Ryškiai raudonos, taisyklingos formos, blizgios, stambios. Augalai žiemą atsparūs. Lapų ligomis neserga, uogos atsparios puviniams. Mūsų manymu šie veislė tikrai gali pakeisti „Honeoye“.

DAROYAL

Tai yra viena iš ankstyviausių veislių braškių, derlius prasideda paskutinėmis gegužės dienomis. Vaisiai yra kūgio formos, išorėje ir viduje tamsiai raudoni, stipriai blizga. Uogos yra skanios, ypatingai saldžios. Veislė atspari šaknų sistemos ligoms, verticiliozės ligai. Krūmai auga gerai

DARSELECT

Vidutinio ankstyvumo veislė. Uogos yra labai gero, saldaus skonio su stipriu, tradiciniu aromatu. Uogos labai didelės, vertinamos aukščiausia rūšimi. Koteliai lengvai lūžta, o tai palengvina derliaus nuėmimą. Uogos transportabilios, intensyviai raudonos su rausvu minkštimu.

SONATA

Vidutinio vėlyvumo, ypatingai derlinga braškių veislė. Uogos dideles, labai saldžios, skaisčiai raudonos. Žiemą ištvermingos, atsparios lapų ligoms.

MAGNUM

Ypač ankstyva veislė, labai derlinga. Vieno krūmo derlius vidutiniškai siekia 535 g. Vaisiai yra saldūs, gana ryškiai raudoni. Uogos tvirtos, lengvai skinasi. ‘“Magnum“ nėra ypač jautrus bet kokiai braškių ligai.

SALSA

Vėlyva veislė. Uogos didelės, saldžiarūgščio skonio, tinka desertui ir perdirbimui. Veislė labai derlinga. Kereliai kompaktiški, ryškiai žaliais lapais, žiemą ištvermingos.

Malwina

Veislė sukurta Vokietijoje. Ypač vėlyva, uogos labai didelės, juodai-raudonos spalvos, blizgia odele. Puikus skonio ir gero aromato derinys. Veislė turi didelį atsparumą kitų braškių veislėms būdingoms ligoms. Daigai tvirti, lapai tamsiai žalios spalvos.

ASIA

Vidutinio ankstyvumo veislė, uogos įspudingo dydžio, ypač skanios, skaisčiai raudonos, kūgio formos, aromatingos. Žiema kereliai ištvermingi, uogos atsparios puviniui.

FLORENCE

Labai skani, saldi vėlai nokstanti veislė. Paprastai duoda vaisių nuo birželio pabaigos iki maždaug liepos vidurio. Labai aromatingos sultingos, raudonos spalvos. Tvirtos braškės. Jų odelė yra tolygiai nuspalvinta, raudonos spalvos, šiek tiek blizganti.
Atspari miltligei, šaknų ligoms, verticiliozės ligai ir lajų puviniui. Vidutiniškai atsparus lapų ligoms. Gerai pakelia žiemos šalčius

MARA DES BOIS

Prancūziška braškių veislė. Uogos ypač saldžios, turi žemuogių aromatą.
Pirmasis derlius būna nuo birželio iki liepos, o antrasis nuo rugpjūčio iki vėlyvo rudens. Augalas atsparus iššalimui ir pašaknio ligoms. Krūmelis kompaktiškas. Širdies formos vaisiai, gana minkšti, tamsiai raudoni, blizgantys ir patrauklios išvaizdos.

MALLING CENTENARY

Naujiena iš Anglijos
Vidutinio ankstyvumo veislė, ypač tinka auginimui po priedanga: tuneliuose ir šiltnamiuose, Tai viema iš įspūdingesnių braškių veislių uogos didelės ir labai didelės, nelinkusios smulkėti, taisyklingos kūginės formos, ryškiai raudonos spalvos su fantastišku ir ilgalaikiu blizgesiu, pasižymu intensyviai saldžiu skoniu. tariant. Labai derlinga veislė , ypač auginama po priedangomis. Žiemai – rekomenduojamas uždengimas.

ALBA

Labai derlingi, dideli skanūs vaisiai, tinkami ilgai prekiauti, viena iš ankstyviausių veislių rinkoje. Šios veislės vaisiai per derliaus laikotarpį yra labai dideli, aukštos kokybės ir patrauklios išvaizdos kūginiai-pailgi. Augalas atsparus miltligei ir vaisių puviniams. Vidutiniškai jautrūs šaknų sistemos ligoms.

ALLEGRO

Nauja, perspektyvi ankstyvoji veislė dėl savo vaisių kokybės ir gero atsparumo ligoms. Vaisiai dažniausiai būna nuo vidutinio iki didelio, tvirti ir šviesiai raudonos spalvos. Dėl didelio cukraus kiekio Allegro veislė yra labai skani. Augalas yra stiprus, gerai auga, mažai jautrus šaknų ligoms, mažas jautrumas miltlige. Allegro žydi po lapais arba vienoje linijoje su lapais, žiedai apsagoti nuo vėlyvų šalnų.

FAITH

Vėlyva veislė. Ji subręsta prieš Malwina. Uogos didelės, tvirtos ir kūginės, raudonos ir blizgios. Faith vaisiai yra gero skonio ir puikiai atrodo. Uogas lengva skinti.
Žydi ilgai, todėl derlius būna gausus.
Veislė vidutiniškai jautri miltligei, labai atspari pilkajam puviniui.

SONSATION

Vaisiai yra oranžinės raudonos spalvos, kūgiški ir labai blizgantys, sultingi, tvirti ir patvarūs. Uoga labai skani. Tai yra sezono vidurio veislė. Atspari pašaknio ligoms, todėl tinka atsodinti tose pačiose btaškių vietose. Vaisių kokybė geresnė, nei „Sonata“ veislės.

FLORENTINA

Puiki remontantinė braškių veislė. Vaisių forma yra kūginė ir vienoda su patraukliu šviežiu žaliu koteliu. Skonis saldus, lengvai gaivus. „Florentina“ yra kompaktiškas augalas su blizgiais dideliais žaliais lapais. Vaisiai yra tvirtos struktūros ir gana gerai ištveria lietų. Florentina yra atspari miltligei. Vaisiai lengvai skinami.

Sweet Ann

Labai derlinga remontantinė veislė. Uogos vidutiniškai raudonos, didelės, saldžios. Didelis derlingumas ir gražus odos vaizdas daro šią veislę įdomią. Vaisiai turi gražų blizgesį, o kietumas yra labai geras.

Bravura

Nauja, derlinga remontantinių braškių veislė. Braškių uogos yra didelės. Labai įdomi braškių uogų forma, plokščios formos, labai blizgios, raudonos. ​Uogų skonis labai įdomus, geras, su aromatu. ​Nuskintos gerai išsilaiko. Geras atsparumas miltligei ir labai geras atsparumas tripsams. Puikiai tinka auginti ir šiltnamyje.